TABLICE REKLAMOWE PCV/DIBOND

Tablice reklamowe, szyldy Kraków


Projektujemy oraz wykonujemy tablice reklamowe do zastosowań zewnętrznych jak i wewnętrznych wykonanych z blachy ocynkowanej, PCV, dibondu, pleksi.

Tablice (szyldy) wykonane z dibondu


image descriptionPłyty kompozytowe Dibond o grubości 3mm to materiał składający się z dwóch aluminiowych płyt warstwowych połączonych polietylenowym rdzeniem, co sprawia że materiał ten charakteryzuję się lekkością i dużą wytrzymałością. Zastosowanie mechanicznego i chemicznego połączenia powoduje że jest on  odporny na rozwarstwienie. Szyld z dibondu jest bardziej sztywny i wytrzymały niż płyty pcv spienione i nadaje się do dużych tablic, można go łatwo zamocować do ściany lub na przygotowane konstrukcje, ogrodzenia, płoty za pomocą wkrętów do ściany lub dystansów montażowych wykonanych ze stali nierdzewnej INOX. Tablice wykonane z dibondu gwarantują estetykę i odpowiedną sztywność.

Tablice (szyldy) wykonane z PCV  spienionego


Wykonany z PCV spienione o grubości 3 mm (lub 5 mm) zadrukowany bezpośrednio na płycie  w pełnym kolorze. Nadruk UV jest utwardzany światłem z lamp UV, jest bardzo trwały i nie wymaga dodatkowej laminacji. Jest odporny na wodę, blaknięcie i inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Wydruk jest ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia. Szyld można stosować wewnątrz jak i na zewnątrz. Szyld wykonany jest z utwardzonej płyty typu Foam PCV spienione 3 mm. Tego typu szyld zalecany jest do małych i średnich tabliczek reklamowych, użytkowych, informacyjnych oraz artystycznych, np. wydruk fotografii, grafik, wzorów.

 

 tablica-pcv-3 tablica-pcv

Tablica (szyld) reklamowy wykonany z blachy


Wykonana z blachy ocynkowanej o grubości 0,5 mm z oklejoną i zadrukowaną folią PVC w pełnym kolorze plus laminacja zabezpieczająca. Taki szyld jest wytrzymały, nadaje się do dużych tablic reklamowych, można go łatwo zamocować do ściany lub na dedykowane konstrukcję, płot, ogrodzenie lub w inne miejsce, za pomocą wkrętów i śrub. Tego typu szyld zalecany jest do małych i średnich tabliczek reklamowych.

Tablica (szyld) reklamowy wykonany z pleksi


Pleksi o grubości od 3 mm w kolorystyce: opal/mleczna. Druk bezpośrednio na płycie UV 1440 dpi w pełnym kolorze. Nadruk UV jest utwardzany światłem promieniami UV, jest bardzo trwały i nie wymaga dodatkowej laminacji! Jest odporny na wodę, blaknięcie i inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Wydruk jest ekologiczny, jest bezpieczny dla zdrowia. Szyld do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Szyld z pleksi polecany jest do małych i średnich tabliczek reklamowych, do kasetonów, podświetleń, reklam świetlnych, tablic użytkowych, informacyjnych oraz artystycznych, np. wydruk fotografii, grafik, wzorów.

Tabliczki montowane na dystansach INOX


Możemy wykonać tabliczki na elewacji zamontowane na specjalnej konstrukcji, tak aby wyglądały estetycznie z możliwością wymiany w przyszłości, jak by zaszła taka potrzeba. Do montażu zastosowano specjalne dekoracyjne dystanse montażowe wykonane ze stali nierdzewnej INOX.
Tablice wykonane z dibondu gwarantują estetykę i odpowiedną sztywność.

Szyld reklamowy zamontowany na specjalnym uchwycie


Projektujemy i wykonujemy szyldy wraz z apecjalnym uchwytem, tak aby go można było zamontować na elewacji, aby był widoczny z dwóch stron. Tablice wykonane z dibondu gwarantują estetykę i odpowiedną sztywność.