NOTESY / BLOCZKI

Notesy, bloczki do notatek


 

Notesy reklamowe z nadrukiem lub notesy z logo firmy świetnie się sprawdzają jako nośnik reklamy, pomoże on w delikatny sposób zareklamować się. Notatniki firmowe to bardzo praktyczne produkty promocyjne. Zaprojektujemy i wydrukujemy notesy w formatach A6, A5, DL czy A4. W naszej ofercie znajdują się notesy/bloczki, klejone z okładką lub bez, a także o łączeniu na spirali. Notes może posiadać: 25, 50 lub 100 kartek drukowanych na papierze offsetowym 90g.

Rodzaje notesów:

  • Notes klejony bez okładki
  • Notes klejony z okładką
  • Notes spiralowany

 

notes-1

 

Notes klejony bez okładki

Notes klejony bez okładki jest świetnym narzędziem do wygodnego i szybkiego notowania informacji. Strony wewnętrzne po zapisaniu sprawnie oderwiesz, aby móc zapisywać dalsze strony. Notes może posiadać: 25, 50 lub 100 kartek drukowanych na papierze offsetowym 90g.

 

Notes klejony z okładką

Notes klejony z okładką jest najpowszechniejszym narzędziem do wygodnego i szybkiego notowania informacji. Okładka wykonana z papieru kredowego o gramaturze 170g. Takie notesy to świetne notatniki reklamowe. Strony wewnętrzne po zapisaniu sprawnie oderwiesz, aby móc zapisywać dalsze strony. Notes może posiadać: 25, 50 lub 100 kartek drukowanych na papierze offsetowym 90g.

 

Notes spiralowany

Notes spiralowany to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą mieć szybki dostęp do notatek. Spięte spiralą strony łatwo się przekłada nie ryzykując, że kartki oderwą się. Okładka wykonana jest z kartonu kredowego 350g. Notes może posiadać: 25, 50 lub 100 kartek drukowanych na papierze offsetowym 90g.