BANERY

Tanie banery Kraków


Projektujemy i wykonujemy banery reklamowe na indywidualne zamówienie. Nasze banery charakteryzują się wysoką wytrzymałością na działanie warunków atmosferycznych. Usługę wykonujemy całościowo od pomysłu do realizacji w drukarni, klient otrzymuje gotowy produkt.

Masze banery standartowo mają wzmocnione krawędzie oraz metalowe oczka co 50 cm służące do mocowania w różnych warunkach. Można je mocować na ogrodzeniach jak i na specjalnie przygotowanych konstrukcjach. Są tanią i skuteczna reklamą.

baner-11

Rodzaje banerów reklamowych


Banery laminowane

Banery laminowane są uniwersalnym, bardzo często stosowanym nośnikiem druku. Proces technologiczny polega na połączeniu trzech warstw materiału: wewnętrznej siatki poliestrowej i obustronnie twardej folii PCV. Banery w tej technologii charakteryzują się sporą sztywnością, są dedykowane do krótkotrwałego czasu ekspozycji, charakteryzują się dużą podatnością na uszkodzenia: rozerwanie przy sporych wahaniach temperatur, a wręcz zabójcze są dla nich ekstremalnie niskie temperatury. Może wówczas występować efekt rozwarstwienia lub pękania folii PCV. Ten rodzaj banera jest bardzo popularny ze względu na niskie koszty zakupu.

Banery powlekane

Najtrwalsze, najszlachetniejsze (ale i droższe) są banery powlekane. W procesie technologicznym wewnętrzna siatka poliestrowa jest zatapiana w płynnym winylu, niejako wulkanizując się z nim i tworzy jedną, trudno rozrywalną strukturę. Baner taki charakteryzuje się dużą elastycznością, wysoką odpornością na wahania temperatur, długim okresem trwałości, nie wykazuje efektu rozwarstwienia. Przydatne szczególnie tam gdzie działanie wiatru jest intensywne, wytrzymają o wiele dłużej niż laminowane które w tych samych warunkach mogą być podarte.

 

Banery odblaskowe

Baner odblaskowy jest widoczny przez 24 godziny na dobę, a jego dodatkowym atutem jest to, gdy inne banery stają się niewidoczne w nocy, on wręcz eksponuje swoją wyrazistością. Świetnie jest widoczny przy drogach, gdy światła samochodów samoistnie go oświetlają, a on wówczas odbijając światło jest doskonale widoczny.
Banner odblaskowy to mocny i elastyczny, laminowany winyl z wierzchnią warstwą o strukturze plastra miodu z wypełnieniem mikropryzmatycznym materiałem odblaskowym. W zakresie temperatur od – 30° do + 70°, jest bardzo wytrzymały na rozerwania i uszkodzenia mechaniczne. Droższy od banerów powlekanych i laminowanych.

Banery siatkowe (siatka MESH)

Siatka MESH jest to materiał PCV, perforowany z dodatkowym przeplotem co zapewnia dodatkową wytrzymałość, ale również sprawia, że materiał jest bardzo dobrze zadrukowany. Siatka MESH jest idealna przy dużych powierzchniach reklamowych, gdyż jest materiałem przepuszczającym powietrze i mniej jest narażona na podmuchy wiatru. Baner wykonany z siatki mesh jest bardzo przewiewny, co sprawia, że przy rozwieszeniu banera pomiędzy budynkami czy na różnego rodzaju rusztowaniach, nie istnieje ryzyko zerwania lub potargania. Jest niezastąpiony przy tego typu ekspozycjach reklamy. Siatki MESH są odporniejsze na promieniowanie UV.